На адмінмежі прикордонники виявили порушника

Прикордонники Херсонського загону в контрольних пунктах на адмінмежі продовжують виявляти осіб, які порушують порядок в’їзду на тимчасово окуповану території АР Крим та виїзду з неї, пише сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Так учора, до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Каланчак» на автомобілі «SKODA» прибув громадянин України, який направлявся з Ялти до Києва. Під час перевірки документів прикордонники спільно з представниками Державної фіскальної служби встановили, що даний громадянин на вищевказаному транспортному засобі виїхав з території України до РФ через пункт пропуску «Гоптівка» та через паромну переправу «Крим» незаконно потрапив на тимчасово окуповану територію.

За порушення правил  в’їзду на тимчасово окуповану території АР Крим та виїзду з неї прикордонники притягнули громадянина до адміністративної відповідальності за статтею 204-2 КУпАП, а представники ДФС за порушення статті 477 Митного кодексу наклали штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Нагадуємо, що у відповідності до чинного законодавства України потрапити на ТОТ АР Крим дозволяється лише через функціонуючі КПВВ «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар».

Джерело: Херсон Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро